CPL05R0100JE143

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CPL05R0100JE143
Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 0.01 OHM 5W 5% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$10.00000
Fletët e të dhënave në internet
CPL05R0100JE143 PDF
 • seri:CPL
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Last Time Buy
 • rezistencës:10 mOhms
 • tolerancës:±5%
 • fuqia (vat):5W
 • përbërjen:Wirewound
 • veçoritë:Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±300ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 275°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RNX03850M0FHEE

RNX03850M0FHEE

Vishay / Dale

RES 50M OHM 1% 1W AXIAL

Në magazinë: 34 702

$3.45800

B8J5K0

B8J5K0

Ohmite

RES 5K OHM 8W 5% AXIAL

Në magazinë: 30 379

$3.95000

RLR07C75R0GSRE6

RLR07C75R0GSRE6

Vishay / Dale

RES 75 OHM 2% 1/4W AXIAL

Në magazinë: 276 426

$0.36176

CW01051R00JE12HE

CW01051R00JE12HE

Vishay / Dale

RES 51 OHM 13W 5% AXIAL

Në magazinë: 51 703

$2.12750

RNC50J1450DSRSL

RNC50J1450DSRSL

Vishay / Dale

RES 145 OHM 1/10W .5% AXIAL

Në magazinë: 22 382

$5.80800

RNC60J3610BSB14

RNC60J3610BSB14

Vishay / Dale

RES 361 OHM 1/4W .1% AXIAL

Në magazinë: 17 930

$7.80800

Y005434K9370T29L

Y005434K9370T29L

VPG Foil

RES 34.937K OHM 1/2W 0.01% AXIAL

Në magazinë: 3 754

$31.96000

RLR05C2202FSRSL

RLR05C2202FSRSL

Vishay / Dale

ERL-05 22K 1% T-1 RLR05C2202FS R

Në magazinë: 64 614

$1.70240

RLR07C3002FSB14

RLR07C3002FSB14

Vishay / Dale

ERL-07 30K 1% T-1 RLR07C3002FS B

Në magazinë: 119 535

$0.83657

RWR81S7680BSS73

RWR81S7680BSS73

Vishay / Dale

RES 768 OHM 1W 0.1% WW AXIAL

Në magazinë: 6 391

$17.21020

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top