M1AFS600-1FG256K

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
M1AFS600-1FG256K
Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FPGA 119 I/O 256FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - fpgas (arresë portash të programueshme në terren)
Instock
0
Çmimi për njësi
$450.55400
Fletët e të dhënave në internet
M1AFS600-1FG256K PDF
 • seri:Fusion®
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:-
 • numri i elementeve/qelizave logjike:-
 • gjithsej bit ram:110592
 • numri i i/o:119
 • numri i portave:600000
 • tension - furnizim:1.425V ~ 1.575V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:256-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:256-FPBGA (17x17)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
10AX032H3F35E2SG

10AX032H3F35E2SG

Intel

IC FPGA 384 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 71

$1528.50000

XCKU3P-1FFVB676E

XCKU3P-1FFVB676E

Xilinx

IC FPGA 280 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 90

$1216.80000

XC6SLX9-2CSG225C

XC6SLX9-2CSG225C

Xilinx

IC FPGA 160 I/O 225CSBGA

Në magazinë: 5 592

$19.67000

A54SX32A-1BG329M

A54SX32A-1BG329M

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 249 I/O 329BGA

Në magazinë: 65

$1692.23667

10AX115R4F40E3LG

10AX115R4F40E3LG

Intel

IC FPGA 342 I/O 1517FCBGA

Në magazinë: 18

$7377.00000

OR2C12A4S240-DB

OR2C12A4S240-DB

Lattice Semiconductor

FPGA, 324 CLBS, 15600 GATES

Në magazinë: 3 750

$32.00000

XC7A100T-L1FGG484I

XC7A100T-L1FGG484I

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 484FBGA

Në magazinë: 682

$161.20000

10CX105YF780I5G

10CX105YF780I5G

Intel

IC FPGA 284 I/O 780FBGA

Në magazinë: 603

$182.28000

M2GL150-FC1152

M2GL150-FC1152

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 574 I/O 1152FCBGA

Në magazinë: 489

$224.79667

XC6VSX475T-1FFG1759C

XC6VSX475T-1FFG1759C

Xilinx

IC FPGA 840 I/O 1759FCBGA

Në magazinë: 16

$8667.81000

Kategoria e produkteve

Top