MM3563B05RRE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
MM3563B05RRE
Prodhuesi
Mitsumi Electric Company
Përshkrim
IC, MULTI CELL, SECOND PROTECTIO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - menaxhimi i baterisë
Instock
3000
Çmimi për njësi
$2.11000
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:MM3563B
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Battery Protection
 • kimia e baterisë:Lithium Ion/Polymer
 • numri i qelizave:1 ~ 3
 • mbrojtje nga gabimet:Over Voltage
 • ndërfaqe:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 110°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-WFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SSON-6A
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MM3860AL2ZRE

MM3860AL2ZRE

Mitsumi Electric Company

IC, ONE CELL, BATTERY PROTECTION

Në magazinë: 214 947

$0.46523

BQ294682DRVT

BQ294682DRVT

Texas Instruments

IC BATT PROT LI-ION 1CELL 6WSON

Në magazinë: 156 250

$0.64000

S-8261AALMD-G2LT2U

S-8261AALMD-G2LT2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CEL SOT23-6

Në magazinë: 282 877

$0.35351

S-8230AAE-I6T1U

S-8230AAE-I6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CELL SNT-6A

Në magazinë: 228 812

$0.43704

S-8261ACIMD-G4IT2G

S-8261ACIMD-G4IT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CEL SOT23-6

Në magazinë: 282 877

$0.35351

S-8215AAJ-K8T2U

S-8215AAJ-K8T2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 3-5CL 8TMSOP

Në magazinë: 120 484

$0.82998

AP9214LA-AA-HSBR-7

AP9214LA-AA-HSBR-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC BATT PROT LI-ION 1CELL 6UDFN

Në magazinë: 217 746

$0.45925

MAX6440UTEHRD3

MAX6440UTEHRD3

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BATT MON MULT-CHEM 1C SOT23-6

Në magazinë: 66 666

$1.65000

MM3860AN6ZRE

MM3860AN6ZRE

Mitsumi Electric Company

IC, ONE CELL, BATTERY PROTECTION

Në magazinë: 214 947

$0.46523

S-8200ADF-I6T1U

S-8200ADF-I6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CELL SNT-6A

Në magazinë: 272 814

$0.36655

Kategoria e produkteve

Top