8N3QV01FG-0075CDI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
8N3QV01FG-0075CDI
Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Instock
0
Çmimi për njësi
$0.00000
Fletët e të dhënave në internet
8N3QV01FG-0075CDI PDF
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:145 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:10-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
DS4625P+125/125

DS4625P+125/125

Maxim Integrated

IC OSC CLOCK 125MHZ 10-LCCC

Në magazinë: 1 837

$0.00000

8N3DV85FC-0136CDI8

8N3DV85FC-0136CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC

Në magazinë: 1 838

$0.00000

8N3SV75EC-0088CDI

8N3SV75EC-0088CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC

Në magazinë: 1 839

$0.00000

8N4SV75KC-0120CDI8

8N4SV75KC-0120CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCC

Në magazinë: 1 840

$0.00000

8N4SV75EC-0035CDI8

8N4SV75EC-0035CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC

Në magazinë: 1 841

$0.00000

8N4SV76AC-0141CDI8

8N4SV76AC-0141CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC

Në magazinë: 1 842

$0.00000

8N3DV85EC-0029CDI

8N3DV85EC-0029CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC

Në magazinë: 1 843

$0.00000

8N4SV75BC-0017CDI8

8N4SV75BC-0017CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC

Në magazinë: 1 844

$0.00000

8N4DV85EC-0060CDI

8N4DV85EC-0060CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC

Në magazinë: 1 845

$0.00000

8N4Q001FG-1037CDI8

8N4Q001FG-1037CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 1 846

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top