ICL3241CAZ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
ICL3241CAZ
Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Instock
0
Çmimi për njësi
$0.00000
Fletët e të dhënave në internet
ICL3241CAZ PDF
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:RS232
 • numri i drejtuesve/marrësve:3/5
 • dupleks:Full
 • histereza e marrësit:300 mV
 • shpejtësia e të dhënave:250kbps
 • tension - furnizim:3V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-SSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
DS2003TMT/NOPB

DS2003TMT/NOPB

Texas Instruments

IC DRIVER 6/0 16SOIC

Në magazinë: 2 116

$0.00000

SP26LV432EN-L

SP26LV432EN-L

MaxLinear

IC RECEIVER 0/4 16SOIC

Në magazinë: 2 117

$0.00000

TRS3386EIDW

TRS3386EIDW

Texas Instruments

IC TRANSCEIVER FULL 3/2 20SOIC

Në magazinë: 2 118

$0.00000

UA9638ACDR

UA9638ACDR

Texas Instruments

IC DRIVER 2/0 8SOIC

Në magazinë: 2 119

$0.00000

SP3223EBEA-L/TR

SP3223EBEA-L/TR

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP

Në magazinë: 2 120

$0.00000

TLK2711IRCPG4

TLK2711IRCPG4

Texas Instruments

IC TRANSCEIVER 16/16 64HVQFP

Në magazinë: 2 121

$0.00000

UA9638ACD

UA9638ACD

Texas Instruments

IC DRIVER 2/0 8SOIC

Në magazinë: 2 122

$0.00000

TJA1054AT/S900,518

TJA1054AT/S900,518

NXP Semiconductors

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 14SO

Në magazinë: 2 123

$0.00000

MAX248EQH+TD

MAX248EQH+TD

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 8/8 44PLCC

Në magazinë: 2 124

$0.00000

ISL3293EIHZ-T

ISL3293EIHZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC DRIVER 1/0 SOT23-6

Në magazinë: 2 125

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top