FMP300FBF73-56K2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
FMP300FBF73-56K2
Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES MF 3W 1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$0.06097
Fletët e të dhënave në internet
FMP300FBF73-56K2 PDF
 • seri:FMP
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:56.2 kOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):3W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:Flame Proof, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±100ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 155°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
83F20K

83F20K

Ohmite

RES 20K OHM 3W 1% AXIAL

Në magazinë: 33 994

$3.53000

Y00752R00000C9L

Y00752R00000C9L

VPG Foil

RES 2 OHM 0.25% 0.3W RADIAL

Në magazinë: 8 474

$12.98000

FMF1WSFRF52-24K

FMF1WSFRF52-24K

Yageo

RES MF 1W 1% AXIAL

Në magazinë: 4 444 444

$0.02250

RNC60J1743BSRE5

RNC60J1743BSRE5

Vishay / Dale

ERC-55-200 174K .1% T-9 RNC60J17

Në magazinë: 38 095

$2.88750

RNC55H11R5DSRE7

RNC55H11R5DSRE7

Vishay / Dale

ERC-55 11.5 .5% T-2 RNC55H11R5DS

Në magazinë: 68 352

$1.60930

RNC70J1273FRRE5

RNC70J1273FRRE5

Vishay / Dale

ERC-70 127K 1% T-9 RNC70J1273FR

Në magazinë: 23 544

$5.52150

FMP300JB-52-820R

FMP300JB-52-820R

Yageo

RES MF 3W 5% AXIAL

Në magazinë: 2 469 135

$0.04050

FMF-25FTF52-20R

FMF-25FTF52-20R

Yageo

RES MF 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 6 485 084

$0.01542

ERC553K0900BHEB500

ERC553K0900BHEB500

Vishay / Dale

ERC-55-500 3.09K .1% T-2 EB E3

Në magazinë: 125 313

$0.79800

ERC5012K700BHEA500

ERC5012K700BHEA500

Vishay / Dale

ERC-50-500 12.7K .1% T-2 EA E3

Në magazinë: 90 886

$1.21030

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top