CFR2WSJT-73-11K

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CFR2WSJT-73-11K
Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES 5% 2W AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$0.03795
Fletët e të dhënave në internet
CFR2WSJT-73-11K PDF
 • seri:CFR
 • paketë:Tape & Box (TB)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:11 kOhms
 • tolerancës:±5%
 • fuqia (vat):2W
 • përbërjen:Carbon Film
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:-350/ +350ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 155°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ERC5523K200FEEA500

ERC5523K200FEEA500

Vishay / Dale

ERC-55-500 23.2K 1% T-9 EA E3

Në magazinë: 225 789

$0.44289

RMB105R2700JS00

RMB105R2700JS00

Vishay / Sfernice

SFERNICE FIXED RESISTORS

Në magazinë: 16 498

$9.09200

RNC60J4990BSRE8

RNC60J4990BSRE8

Vishay / Dale

ERC-55-200 499 .1% T-9 RNC60J499

Në magazinë: 39 384

$2.79300

RNC50J19R6BSRE8

RNC50J19R6BSRE8

Vishay / Dale

ERC-50 19.6 .1% T-9 RNC50J19R6BS

Në magazinë: 33 171

$3.61760

RNC65H1204BRRE6

RNC65H1204BRRE6

Vishay / Dale

ERC-65 1.2M .1% T-2 RNC65H1204BR

Në magazinë: 15 852

$8.83120

CFR50SJT-52-1K1

CFR50SJT-52-1K1

Yageo

RES 5% 1/2W AXIAL

Në magazinë: 8 090 614

$0.01236

ERC55681R00FKEK500

ERC55681R00FKEK500

Vishay / Dale

ERC-55-500 681 1% T-1 EK E3

Në magazinë: 117 665

$0.84987

RC1/2100MB

RC1/2100MB

Kamaya

RES 10 OHM 1/2W 20% AXIAL

Në magazinë: 942 329

$0.10612

HHV-50FR-52-232K

HHV-50FR-52-232K

Yageo

RES MF 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 1 640 150

$0.06097

CFR100JR-73-5M1

CFR100JR-73-5M1

Yageo

RES 5% 1W AXIAL

Në magazinë: 3 154 574

$0.03170

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top