SI5345B-B03065-GMR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
SI5345B-B03065-GMR
Prodhuesi
Silicon Labs
Përshkrim
IC CLK MULTIPLIER ATTENUATOR
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - gjeneratorë të orës, plls, sintetizues të frekuencës
Instock
0
Çmimi për njësi
$21.04500
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • pll:-
 • hyrje:-
 • prodhimit:-
 • numri i qarqeve:-
 • raporti - hyrje:dalje:-
 • diferencial - hyrje:dalje:-
 • frekuenca - max:-
 • pjesëtues/shumësues:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SI5351B-B02730-GMR

SI5351B-B02730-GMR

Silicon Labs

I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT

Në magazinë: 47 930

$2.29500

SI5345B-D08579-GM

SI5345B-D08579-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 5 226

$21.04500

SI5335D-B10854-GM

SI5335D-B10854-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR 24QFN

Në magazinë: 26 578

$4.51493

SI5341B-B03418-GMR

SI5341B-B03418-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

Në magazinë: 7 467

$14.73000

SI5344A-D10916-GM

SI5344A-D10916-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 5 348

$20.56500

SI5350A-B10877-GTR

SI5350A-B10877-GTR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 119 047

$0.84000

SI5345A-D10892-GMR

SI5345A-D10892-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 4 546

$24.19500

SI5383A-D08447-GMR

SI5383A-D08447-GMR

Silicon Labs

3-PLL NETWORK SYNCHRONIZER WITH

Në magazinë: 2 610

$45.96000

CY25201ZC-3T

CY25201ZC-3T

Cypress Semiconductor

CLOCKS

Në magazinë: 99 099

$1.11000

SI5345B-B00008-GM

SI5345B-B00008-GM

Silicon Labs

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 5 031

$21.86154

Kategoria e produkteve

Top